תקרות אקוסטיות

קול היא אנרגיה המועברת במרחב בצורת גלים, בדומה להתפשטות האור גם הקול נע במסלול לא ישר אלה מתפשט ומכסה את כל החלל הפנוי בחדר או באולם מוחזר, נבלע ואפילו חודר לחדרים אחרים דרך חלונות ופתחים. גלי הקול מסוגלים לנוע ול-"זחול" על פני כל חומר קשה ויוחזרו לאוזנינו אינספור פעמים בצורת הדהוד.

אקוסטיקה טובה מה היא ?

  • דרך הטיפול הנכונה באותם גלי קול והידע להביאם לאוזן השומעת בצורה נקייה, ללא הדהוד, הכפלות ותוספות מיותרות.
  • הבחינה האמיתית של הצרכים באותו מרחב \ חלל הנדרש לפתרון אקוסטי, מתוך הבנת אופי הפעילות במקום, המגבלות הקיימות ניתוחם ותרגומם לפתרון מעשי.
  • הבחירה המקצועית באלמנטים אשר "יעטפו" את אותו מרחב \ חלל עפ"י יעודו מתוך הכרת החומרים ותכונות הבליעה או ההחזר.

כאשר ניגשים להעריך את הנושא האקוסטי קיימים שני מושגי יסוד עיקריים והם:

  1. N.R.C Noise Reduction Coefficient – מקדם הפחתת רעש, מבטא את היכולת של האלמנט, במקרה זה התקרה, להפחית את עוצמת הרעש ולבלוע את האנרגיה האצורה בו.
  2. S.T.C Sound Transmission Class – דרגת מעבר קול, מבטאת את היכול של האלמנט, במקרה זה התקרה, לחסור מעבר קול מצידו האחד לשני. אך, אין זה אומר בהכרח כי בצד בו נוצר הקול קיימת הפחתה של הרעש.
הרחב מידע

יתרונות השירות

תקרות אקוסטיות מיועדות בעיקר להפחתת רעשים במבנה ולהעלת איכות הבידוד מעבר לערך המוסף העיצובי שהן מביאות עימן. תחת סל המוצרים של החברה תוכלו למצוא מגוון תקרות אקוסטיות - תקרות גבס, תקרות מינרליות, תקרות רכות, תקרות פח, תקרות מיוחדות, פרופילי וכל מה שנחוץ על מנת להתקין את התקרות. לכל מידע נוסף הקשור להתקנה, התייעצות לגבי בחירת סוג התקרה או כל דבר אחר אתם מוזמנים להיוועץ עם המחלקה הטכנית של החברה.

טפסים להורדה

קבלן, אדריכל, מעצב - מוזמן לדבר עמנו

מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם